MTHS | MTHS Hizmeti | MTHS Sağlayıcı | - MTHS Hizmeti - 22.4.2021 06:13:45
 
MTHS Hizmeti

MTHS Nedir ?


Bilindiği gibi yeni Ticaret Kanunu kapsamında denetime bağlı sermaye şirketlerinin birweb sitesioluşturması ve bu web sitesinde şirketçe kanunen yapılması gereken ilanların yayınlanması için özgülenmesi gerekmektedir. Bu hizmetin Adı ise MTHS,MTHS Hizmetiyada Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlaycı olarak adlandırılmaktadır. MTHS Konusundaki düzenlemeleri içeren 2 adet yönetmelik yayınlanmış olup bu yönetmelik içeriklerineMTHS Yönetmeliğiadresinden ulaşabilirsiniz.

Web sitenizin özgülenmiş alanında yayınlanacak belge ve dökümanlar, yayınlanma ve yayında kalma süreleri de ilgili yönetmeliklerde belirtilmiştir. Ayrıca web sitesinde özgülenecek alanla ilgili işlem yapabilmek Gümrük ve Ticaret Bakanlığından alınacak faaliyet iznine bağlıdır.Bakanlık tarafından verilecek faaliyet izni sonrasıMTHShizmeti sağlanabilir.

Web sitenizde ilanların yayınlanması için özgülenecek alan Yani MTHS Hizmeti için 2 farklı alternatif bulunmaktadır.

1.      Şirket bünyenizde kendi ekibiniz tarafından MTHS Yazılımı yapılabilir.

2.MTHS hizmetivermeye yetkili bir firmadan MTHS hizmeti satın alınabilir.

1. Şirket bünyesinde bu hizmetin oluşturulması seçeneği ile bu hizmetin sağlanması düşünülürse; MTHS Faaliyet ini için önceliklehttp://kamusm.gov.tr/dosyalar/rehberler/REHB-001-003_Internet_Sitesi_Teknik_Kriterler_Rehberi.pdflinkinde bulunan rehberdeki şartların eksiksiz olarak sağlanması gerekmektedir. Bu testler doğru formatta e-imza atma ve doğrulama olarak özetlenebilir.E-imzatesti sonrasında ise Tübitak tarafından yapılacak siber güvenlik testleri uygulanmaktadır. Bu konuda hazır olduğunuzda Tübitak tarafından yapılacak testlerin başarıyla geçilmesi durumunda teknik yeterlilik kazanılabilecektir. P4 formatında e-imza atmak ve doğrulamak için kullanacağınız e-imza API leri içinsadece API maliyeti yüksektir. Oluşturulacak yazılım / ISO 27001 maliyetleri ise buna ilave olacaktır. BU çalışma sonrası ise kendi yazılımınızı kullanarakMTHSFaaliyet izni alabilirsiniz.

2.MTHSHizmetini faaliyet izni olan bir firmadan satın almayı seçerseniz ( ki birçok firma ilk etapta kendi bünyesinde oluşturmayı düşünerek daha sonra bu seçeneği seçmektedir.) sadece ihtiyacınız bir e-imza olacaktır. Bu hizmetin yıllık maliyeti sadece 1000 TL + KDV dir.


TTR Bilişim Hizmetleri olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından MTHS Faaliyet izni almış bir Merkezi Veritabanı Hizmet sağlayıcı firmadır.MTHSHizmeti (Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcı)konusunda birçok firmaya hizmet vermektedir.

Web sitenizdeözgülenmiş içeriğin yayınlanması için yapılacak işlemler konusunda da TTR Bilişim Hizmetleri özellikle birweb tasarım/ yazılım firması olmasından dolayı size destek sağlamaktadır.

 

Yönetmeliklerde belirtildiği gibi özgüleme doğru şekilde yapılmadığı durumda yapılmamış sayılmaktadır. Bu nedenle ilgili çalışmaları yapmadan önce kanun ve yönetmeliklerin iyice araştırılması ve uygun bir çalışma yapılması gerekmektedir. MTHS hakkında yayınlanmışyönetmeliklerdetaylıca incelenirse eksiksiz olarak MTHS Yazılımı nasıl yapılır net olarak anlaşılabilecektir.

MTHS Hizmeti konusundaki yönetmelikler incelendiğinde MTHS Hizmeti kapsamı net olarak anlaşılabilecektir. Türkiyede 2013 yılından günümüze yüksek kalitede MTHS Hizmeti sağlamayı kendine ilke edinmiş olan TTR MTHS hizmeti olarak amacımız çok firmaya ulaşmaktan ziyade bizi tercih eden firmalara En iyi MTHS Hizmetini sunabilmektir.

 

Bu nedenle de arayan değili aranan MTHS Hizmeti gibi bir slogan kullanmaktayız. Biliyoruz ki gün kurtarmak adına her müşteriye farklı fiyattan aynı hizmeti satmak müşterilerin iyi hizmeti gördüğü anda kaçmasını sağlayacaktır.

MTHS Hizmetiiçin 0216 355 75 37 dahili 131 nolu telefon hattımızdan bize ulaşın

 

MTHS Hizmeti bağımsız denetime tabi sermaye şirketi web sitesine eklendiğindeBilgi Toplumu Hizmetleriolarak eklenmelidir

 

mths@ttr.com.trmail adresimizden destek alabilir, detaylar içinhttp://mths.ttr.com.trweb sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


SORUNSUZMTHS HİZMETİALMAK İSTEYEN ŞİRKETLERİN MTHS SAĞLAYICISIYIZ

 

 MTHS ve MTHS Hizmeti konusunda sorunsuz hizmet arayan firmaların tercihi TTR MTHS hizmet sağlayıcısı,
Muminderesi sokak  Sahrayıcedid
P.O. Box:42 / 12
İstanbul
Kadıköy
34734
Turkiye

MTHS Hizmeti google ara

MTHS Hizmeti google görsel ara

MTHS Hizmeti google haber ara

MTHS Hizmeti google translate

MTHS Hizmeti google blog ara

MTHS Hizmeti linki

MTHS, Hizmeti,