MTHS | MTHS Hizmeti | MTHS Sağlayıcı | - MTHS Firmaları - 22.4.2021 06:31:56
 
MTHS Firmaları
MTHS Firmaları
MTHS | Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcı | MTHS Hizmeti hakkında


MTHS Fiyatı için sözleşme kapsamında ödenen bedel sözleşme süresi sonuna kadar yazılım geliştirme, yeni yönetmelik maddelerine uyum, vb tüm hizmetleri kapsamakta olup hiçbir nam altında ek bedel talep etmemekteyiz.


MTHS | Merkezi Veritabanı Hizmet Sağlayıcı

Ülkemizde son yıllarda Yeni Ticaret Kanunu Kapsamında web sitesi zorunluluğu, ticaret kanunu uyumlu web sitesi gibi farklı sıfatlarla anılan hizmet olanMTHS Hizmetiaslında 1 ekim 2013 tarihi itibarıyla denetime tabi sermaye şirketleri için zorunlu kılınan bir hizmettir.

MTHS Kaydı( Merkezi Veritabanı Kaydı ), özetle bağımsız denetime tabi tüm sermaye şirketleri için web sitelerinin ana sayfasında kanunen yayınlaması zorunlu olan içeriğin özgülenmesi üzere "Bilgi Toplumu Hizmetleri" linki oluşturması ve bu bilgi ve bilgileri özgülenmiş bu alanda kanuni sürelere uygun olarak yayınlaması olarak tanımlanabilir.

Ancak MTHS hizmeti , gerek sorumlulukları bakımından gerekse hizmetin oluşturulması aşamalarında oldukça zahmetli ve kapsamlı bir hizmettir, MTHS Hizmeti kapsamında şirketler tarafından yüklenen tüm bilgiler MTHS Yazılımınae-imzalı olarak yüklenmekte , ve MTHS ( Merkezi Veritabanı Hizmet sağlayıcısı) tarafından dae-imzalanarake-arşivlenmekte ve yönetmeliklerde belirtilen zamanlarda ilgili bakanlığa rapor edilmektedir.

Mths Hizmeti sadece Gümrük & Ticaret Bakanlığından faaliyet izni almış firmalar tarafından sağlanabilmektedir.

MTHS hizmeti konusunda TTR Bilişim MTHS Hizmetini tercih eden firmalara resmi mths sitemiz olanMTHSweb sitesi adresinden ulaşabilirsiniz.

MTHS hizmetikapsamında firmalarımıza sürekli eksikliklerini giderme konusunda bilgilendirmelerde bulunarak kanuni zorunluluklarını eksiksiz yerine getirmelerine yardımcı olmaktayız. "Bilgi toplumu hizmetleri" bağlantısının web sitesinde ana sayfada sadece oluşturulması zorunluluğun yerine getirilmesini sağlamaya yetmemektedir.Bu konuda yönetmelikler açıktır ve firmalar yönetmeliğe uygun olarak içerik güncellemelerini de yapmak zorundadır.

MTHS Hizmeti

kapsamındaweb sitesi tasarımıözgülenmiş alanında belge & bilgiler sürekli yayınlanacak bilgiler ve süreli yayınlanacak bilgi & belgeler olarak ikiye ayrılmakta ve bu bilgiler yönetmeliklerde detaylıca tanımlanmaktadır.

MTHSHizmeti sadece web sitesine "Bilgi Toplumu Hizmetleri" linki eklemek değildir, firma tarafından yayınlanacak bilgilerinde yönetmeliklerde belirlenen sürelerde ve belirlendiği sürece sitede yayınlanması gerekmektedir.

Tüm bu işlemlere-imzalı olarak veMTHS Sağlayıcıtarafından zaman damgalı olarak e-arşivlenmektedir.

MTHS Firmaları google ara

MTHS Firmaları google görsel ara

MTHS Firmaları google haber ara

MTHS Firmaları google translate

MTHS Firmaları google blog ara

MTHS Firmaları linki

MTHS, Firmaları,