MTHS | MTHS Hizmeti | MTHS Sağlayıcı | - Hizmetleri - 28.7.2021 00:51:25

MTHS / MTHS Hizmeti nedir ?

MTHS, ( MTHS Hizmeti ), merkezi veri tabanı hizmet sağlayıcısı anlamına gelmekle beraber, Bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri için kanuni zorunluluktur. MTHS hizmeti sadece bakanl Detay

E-mail List

 Adı Soyadı :  
 E-mail :  
    

Merkezi Veritabanı Hizmeti ( MTHS Hizmeti )

MTHS / MTHS Hizmeti / MTHS Hizmeti Nedir / MTHS Hizmeti Sunan Firmalar / MTHS Firmaları

% 100 Müşteri memnuniyetini Garanti edebilenMTHS Hizmet sağlayıcıolarak faaliyet göstermekteyiz.MTHS Hizmeti için SÜPRİZ FATURA ÖDEMEYİN - 0 216 355 75 37MTHSHizmetini sadece bakanlıktan faaliyetine izin verilen kuruluşlardan alabilirsiniz,MTHSFirmanızı seçerken kullanım sırasında ihtiyacınız olacak desteğin önemini ayrıca hatırlatmak isteriz,MTHShizmeti yanlış veya eksik uygulanması durumunda yok hükmünde olacak ve tüm sorumluluk yönetmelikte belirtilen yetkililerde olacaktır. Bu nedenle hizmet süresince sorunsuz hizmet ve destek alabileceğiniz MTHS Sağlayıcı olarak MTHS hizmeti sağlamaktayız.


MTHS Hizmeti Bakanlık onaylı olarak sunulmaktadır.

MTHS  -   ( MTHS HİZMETİ )MTHS HAKKINDA


(MTHS-Merkezi veri tabanı hizmet sağlayıcı)

 

Yeni Ticaret Kanunu kapsamında denetime tabi sermaye şirketlerinin web sitelerinde yayınlamaları gereken bir takım bilgi ve belgeler kanun kapsamında belirlenen formatlarda yayınlanmalıdır.

Bu konuda Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcı(MTHS)  hizmeti için yetkili olan firmalardan bu hizmetin satın alınması gerekmektedir. MTHS’ler faaliyetlerini bakanlıkça verilmiş izne bağlı olarak yürütürler. Denetime tabi sermaye şirketleri, MTHS konusunda bakanlık tarafından yetkilendirilmiş Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcılardan bu hizmeti alabilir yada doğrudan kendi bünyelerinde gerçekleştirebilirler.

MTHS FirmasıMTHS Hizmeti konusunda çok daha ekonomik imkanlarla MTHS Hizmeti sunduğundan denetime tabi sermaye şirketleriMTHS Firmalarıile çalışmayı tercih etmektedir. MTHS Firmaları ise bakanlıktan MTHS Hizmeti konusunda faaliyet izni almış Bakanlık onaylı MTHS sağlaıyıcılardır. MTHS Sağlayıcı olarak sunulan hizmet kapsamında e-imza ile işlem yapılabilen ve raporlamalar ile bakanlığa bilgi veren MTHS firmaları ifade edilir. MTHS Sağlayıcı yükümlülükleri MTHS Yönetmeliğinde açıkça belirtilmektedir.


MTHS Firmaları arasında özellikle satış sonrası destek hizmetlerinin kalitesi ve yönetmeliklere uygun yönlendirme hizmeti konusunda öne çıkan firmamız onlarca denetime tabi sermaye şirketi tarafından tercih edilmiştir.

MTHS Hizmeti kullanımı sırasında sorun yaşamak belkide cezai bir yaptırımla karşılaşmanıza sebep olabilir, bu nedenle satın alırken de kullanırkende sorunsuz bir hizmet sunan MTHS firması olmaktan memnuniyet duyuyoruz. MTHS Firmaları arasında istikrarlı MTHS Fiyatları ve ihtiyaç durumunda sağladığımız destek ile MTHS Hizmetimizden faydalanan müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizin kaynağıdır.

MTHS firmaları arasındaki hizmet farklılıkları kullanım sırasında büyük kolaylık yada zorluk yaşamanıza sebep olabilir. Kullanım kolaylığı ile öne çıkan TTR MTHS Hizmeti, kullanırken hiç zorlanmayacağınız şekilde tasarlanmıştır. Bir web tasarım firması olması sebebiyle kullanıcıların kolay kullanımını öncelikli olarak ele alan TTR MTHS Hizmeti, MTHS kullanımı sırasında da ihtiyaç duyulan desteği uzman personel ile sağlamaktadır.


MTHS Hizmetinde hangi bilgiler yayınlanacak ?

MTHS Hizmetini kimler kullanacak ?

MTHS Firmaları kimlerdir ?

MTHS Hizmeti için e-imza yı nereden almalıyım ?

gibiMTHSile ilgili birçok sorunun cevabı için bize0216 355 75 37nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MTHS Hizmetinde 15 dakika içerisinde aktivasyon yapılmaktadır.

 

 

Denetime Bağlı Sermaye şirketleri tanımı 14 Mart 2014 tarihli resmi gazetede yeniden tanımlanmıştır, bu kapsama giren şirketler içinde MTHS Hizmeti kanuni zorunluluktur,MTHS kapsamına giren denetime bağlı sermaye şirketleri hakkındaki resmi gazete ilanınahttp://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/03/20140314-9-1.pdfadresinden ulaşılabilir.

MTHS Hizmeti web sitesindeBilgi Toplumu Hizmetleribağlantısı ile yer almakta ve içeriği e-imza ile yüklenmektedir.

BAĞIMSIZ DENETİME TABİ OLACAK ŞİRKETLERİN BELİRLENMESİNE DAİR KARARDA DEĞIŞIKLIK YAPILMASI HAKKINDA KARAR


Bağımsız Denetime tabi şirket tanımında yapılan güncelleme ileMTHShizmetinden yararlanacak firma sayısı artmıştır. Bu nedenle aşağıdaki tanıma uyan tüm firmaların MTHS hizmeti almaları kanununi bir zorunluluk olmuştur.

Denetime Tabi olma şartları: ( Son güncelleme Sonrası )


Aktif toplamı kırk milyon ve üzeri Türk Lirası

Yıllık net satış hasılatı seksen milyon ve üzeri Türk Lirası

Çalışan sayısı ikiyüz ve üzeri


MTHS Hizmeti(Bilgi Toplumu Hizmetleri) konusunda da yukarıda bulunan telefon numarasından yardım alabilirsiniz.

Web Sitesi düzenlemeleri hakkındaki yeni ticaret kanunu madde 1524 nolu kanunu ulaşmak içintıklayınız.


SERMAYE ŞİRKETLERİNİN AÇACAKLARI İNTERNET SİTELERİNE DAİR YÖNETMELİK


MTHS HizmetiResmi Gazetede 21 Eylül 2013 Tarihinde yayınlanan 28772 sayılı yönetmelik ile Sermaye Şirketlerinin İnternet Siteleri hakkındaki yönetmelik güncellenmiştir.

SERMAYEŞİRKETLERİNİN AÇACAKLARIİNTERNET SİTELERİNE

DAİR YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA

DAİR YÖNETMELİK

MTHS - Bilgi Toplumu Hizmetleri

Gümrük & Ticaret Bakanlığı Onaylı MTHS Hizmeti sunan Web Sitemize ulaşmak için tıklayınız


MTHS Kullanımı

Web sitesi tasarımısadecebilgi toplumu hizmetlerilinkine ana sayfada yer vermelidir. Ek hiçbir çalışmaya gerek duyulmadan ücretsiz destek imkanımız ileweb sitenizinana sayfasında gereken çalışma yapılabilir.

MTHS Hizmeti kanun kapsamında bağımsız denetime tabi olan sermaye şirketlerine zorunlu kılınacak kadar ciddi ve cezai yaptırımları olan bir iştir. Bu kadar önemli bir hizmet olan MTHS Hizmetinde işinizi şansa bırakmamalısınız. Aradığınızda MTHS Hizmeti konusunda sınırsız ve etkili destek alabileceğiniz, MTHS Yönetmeliklerine tam uyumlu MTHS Hizmeti sağlamak bu nedenle önceliğimizdir. Bilgi toplumu hizmetleri adındaki bağlantı ile web sitesi üzerinde özgülenen MTHS Hizmeti satın alırken Fiyata değil hizmeti sorunsuz kullanabileceğiniz MTHS Sağlayıcı firmayı tercih etmeniz menfaatinize olacaktır.

TTR MTHS olarak amacımız bu denli öneme sahip MTHS Hizmetinin sorunsuz ve % 100 Müşteri memnuniyeti sağlayarak denetime tabi sermaye şirketlerine sunulmasıdır. Sürekli fiyatları düşürüp, yönetmelik harici MTHS bilgilendirmesi yaparak sadece satış kaygısı ile MTHS Sağlayıcılığı yapmak MTHS Hizmeti için tercih edilmemesi gereken bir yöntemdir.


MTHS desteği için 0 216 355 75 37

MTHS Hizmeti Bakanlık onaylı olarak Sorunsuz kullanıma sahip sunulmaktadır.

MTHS konusunda Bakanlık onaylı olarak sağlanan MTHS Hizmeti MTHS Fiyatları ve müşteri memnuniyeti ile sorunsuz MTHS almak isteyen firmaların tercihi TTR MTHS
TTR MTHS
Manufactured by:TTR Bilişim - MTHS Hizmeti
Model:MTHS Hizmeti
Hizmet Kodu:MTHS- 1 yıllık
1000 TLyeni